K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Herní AMD RYZEN 5 1400,8GB RAM DDR4,HDD-1TB,g.k. 1050 2 DDR5

Cena: 17 420 Kč

Typ procesoru: Jiný procesor, Operační paměť: 5 - 8 GB

Nová herní PC sestava 2017 osazená nejnovějším společnosti AMD AMD RYZEN 5 1400 s taktovacím kmitočtem 4x3,2 GHZ turbo bost 4x3,4 GHZ 8MB dává ve spojení s dostatkem operační paměti 8 GB DDR4 a výkonnou grafickou kartou NVIDIA GE FORCE GTX 1050 záruku,že si na této nejnovější sestavě zahrajete spoustu nejnovějších her na plné rozlišení. Pro ukládání Vašich dat je připraven pevný disk 1 TB.Specifikace:
CPU AMD RYZEN 5 1400 /4core/8T 8MB cache
Výkonný a tichý chladič CPU WRAITH STEALT
8 GB RAM DDR 4 2133 Mhz
gr.karta NVIDIOA GE FORCE GTX 1050 2 GB DDR5
Tichý a výkonný chladič procesoru SILENTIUM
Luxusní PC case EVOLVEO K2
DVD-RW vypalovací mechanika
HDD 1 TB SEAGATE BarraCuda
Výkonný tichý zdroj 500W
Sestavy jsou skladem a ihned k dodání.Možnost osobního odběru-dovozu nebo zaslání komkoliv c ČR do 24 hodin.Prodej možný denně včetně SO+NE+svátky.Záruka 24-36 měsíců - doklad předvedení samozřejmostí.
AMD RYZEN 5 1400
Společnost AMD přichází s procesory Ryzen 5 založenými na revoluční architektuře Zen, která nabízí stejné funkce jako vyšší řada Ryzen 7 a vysoký výkon za výbornou cenu.

Hlavní přednosti procesorů Ryzen:
Navýšení výkonu a razantní navýšení jednovláknového výkonu.
Více než 40% nárůst IPC (instrukce na takt) oproti minulé generaci.
Výborná efektivita.
Plnohodnotný SMT
Zen pracuje s dvěma vlákny na jedno jádro.
Přepracovaný cache subsystém a navýšení kapacity L1 a L2 cache.
AMD SenseMI technologie.
Všechny modely mají odemčený násobič.
Instrukční sady AMD64, SSE, AVX a AVX2.
Nová platforma AM4.
Podpora DDR4 pamětí, PCIe 3.0 rozhraní a nejnovějších I/O.
Čtyřjádrový model 1400 je jeden z nejlevnějších modelů určených pro hraní nejnovějších her. Nové moderní hry využívají již čtyři jádra, takže zapomeňte na bezproblémové hraní s dvoujádrovým procesorem.
Procesor je vyráběn moderním 14 nm výrobním procesem a je určený pro základní desky se socketem AM4. Disponuje 4 fyzickými jádry, 8 vlákny a běží na základní frekvenci 3,2 GHz. Procesor je vybaven L3 cache o velikosti 8 MB, která spolu s L1 a L2 cache poskytne jádrům dostatek času pro jejich funkci. TDP procesoru činí 65 W. Součástí balení je výkonný chladič Wraith Stealth, který se postará o účinné chlazení.
Klíčové vlastnosti:
Procesor určený do herního počítače
4 jádra a 8 vláken za vynikající cenu
Boost až 3,4 GHz
Chladič Wraiht Stealth
Odemčený násobič
Procesor má odemčený násobič a je určený k taktování. Lze tedy z procesoru vymáčknout absolutní výkonostní maximum, musíte ale počítat s většími nároky na chlazení i na spotřebu. Taktovat procesor je možno pouze na základních deskách s čipovou sadou X370, B350 a X300, které jako jediné podporují přetaktování procesorů Ryzen pro socket AM4!
SenseMI
Do nových čipů AMD byla vestavěna technologie SenseMI, která představuje soubor adaptativních, vnímajících a učících se funkncí. Tyto funkce zlepšují celkovou funkčnost, výkon a možnosti celého procesoru.
XFR
Součástí je technologie Extended Frequency Range (XFR), která navyšuje frekvenci procesoru nad Boost úroveň, pokud to chlazení umožní. XFR přinese tedy ještě více výkonu. Celá operace je plně automatická a nevyžaduje zásah uživatele.
Pure Power
Neboli systém řízení spotřeby. Čip obsahuje chytré senzory, které monitorují důležité parametry procesoru (frekvence, teplota, napětí). Z těchto užitečných informací může SenseMI optimálně volit napětí čipu a tím optimalizovat spotřebu.
Precision Boost
Architektura Zen navyšuje stupně frekvence procesoru po 25 MHz a právě Precision Boost zapříčiní plynulé navyšování frekvence procesoru tak, aby nedocházelo k výpadkům výkonu během změn. Samozřejmě tato technologie pomůže okrajově i k nejbližšímu dosažení maximální hranice taktu.
Neural Net Prediction
Je integrovaná umělá inteligence, která předvídá budoucí požadavky aplikací.
Smart Prefetch
Komplexní predikce dat požadovaných aplikacemi. Díky této funkci se výrazně zvýší rychlost zpracování "známých" požadavků.
Turbo Boost
Procesor využívá technologii Turbo Boost, která vyžene frekvenci až na 3,9 GHz a umožní běžet jádrům rychleji, než je jejich základní frekvence. Není ale garantováno, že procesor vystoupá až na tuto horní hranice frekvence. Vše je stanoveno a záleží na dosažení limitní úrovně několika ukazatelů (proudový odběr, spotřeba energie, teplota procesoru a další). Pokud procesor operuje pod těmito limity a systém vyžaduje vyšší výkonnost, nastává automatické přetaktování bez potřeby jakéhokoli zásahu uživatele. Základní takt také není nejnižší hodnota, na které může procesor pracovat. Pokud nebude procesor vytížený, bude frekvence snížena na mnohem menší hodnotu, než je uvedena v parametrech. Základní takt je garantovaná hodnota, jakou bude držet procesor a současně všechna jeho jádra v zátěži.
Multithreading
Dále disponuje další technologií Multithreading, která vytváří z jednoho fyzického jádra dva virtuální procesory, tento procesor je tedy osmivláknový. Tato technologie umožňuje zlepšit výkon a výrazně zvyšuje efektivitu čipu. Je nutno si uvědomit, že reálný dopad na výkon není totožný, fyzické jádro je mnohem výkonnější.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:725503723
Lokalita: Frýdek-Místek 1 (738 01), okres Frýdek-Místek

Všechny inzeráty uživatele

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Herní AMD RYZEN 5 1400,8GB RAM DDR4,HDD-1TB,g.k. 1050 2 DDR5

Pc Compaq Dual Core

Pc Compaq Dual Core

Intel Pentium Dual Core 3,00ghz 4M/800mhz 2Gb ddr2 ramek,320gb hardisk sata. Int...

Cena: 900,-

Pocitac

Pocitac

Prodam pocitac, HDD 500GB, OS. Windows 7- Home Premium 64bit, Office, procesor ...

Cena: 2 000,-

TOPlist