Lenovo ThinkPad X131e, Intel i3, Zaruka 18 mesicu! ! !

Cena: 3 000 Kč
  • Typ procesoru: Intel Core
  • Operační paměť: 5 - 8 GB

Notebook ThinkPad X131e od společnosti Lenovo patří k notebookům speciálně navržených pro použití ve školách. Tomu odpovídá i provedení se zvýšenou odolností proti nárazům od pádu předmětů na notebook. Stejně tak vrchní strana notebooku disponuje praktickým pogumováním a panty displeje jsou se zvýšenou pevností. Stejně tak notebooky řady X131e splňují armádní testy na odolnost proti tlaku, vlhkosti, prachu, nadmořské výšce, vibracím, rychlým teplotním změnám a dalším vlivům prostředí. Použita je též klávesnice odolná proti polití.
Integrovaný systém pro ochranu pevného disku.
Ty jsou dále doplněny o ThinkVantage Active Protection System (APS), který ochrání pevný disk v případě pádu a zvýšených otřesů počítače jeho včasným vypnutím. Další součástí systému APS je použití pryžového uchycení (namísto klasických kolejnic) spolu s HDD konektorem, který není pevně spojen se základní deskou.
Notebooky X131e spadají pod legendární notebooky ThinkPad a tomu odpovídá i precisní provedení a široké možnosti konektivity. V případě řady X131e je vše skloubeno s excelentní mobilitou s dlouhou výdrží práce na baterie. Za samozřejmost již můžeme považovat rozhraní USB specifikace 3.0 a potěší též podpora pro osazení 3G modemem.
S pomocí rozhraní HDMI je velice snadné připojit externí zobrazovací zařízení a například uspořádat prezentaci, nechybí ovšem ani stále hojně vyúžívaný analogový výstup v podobě VGA (D-Sub) konektoru. Vestavěná kamera citlivá i v případě slabého osvětlení poskytuje vynikající obraz vždy, kdy je to potřeba. Navíc v kombinaci s tichou klávesnicí a mikrofonem bude váš hlas to jediné, co bude při videohovoru slyšet.
Je postaven na procesore Intel Core i3-3227U. Procesor je dále doplněn o 4GB operační paměti typu DDR3. Pro uživatele je připraven 320GB disk, kterému se datové plotny otáčí rychlostí 7200 otáček za minutu. Obrazová data pro 12" velký matný displej s HD (1366x768 bodů) rozlišením poskytuje grafická karta Intel HD Graphics. Nechybí rozhraní Wi-Fi a Bluetooth.Operační systém Windows 10 Pro aktivovany.
Notebook je jeste 18 mesicu v zaruce. Dovoz Doklady a faktura jsou samozrejmosti.

ID: 14186805 Naposledy upraveno 09.11.2018 v 13:09

606529500
okres Karviná

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: notebooky v Karviné