K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Letecký simulátor Realflight RF7, InterLink Elite Edition, M


Letecký simulátor Realflight RF7, InterLink Elite Edition, M
Prodám v krásném stavu Letecký simulátor značky Realflight RF7, InterLink Elite Edition, Mode 1.Simulátor je v kompletním balení byl využíty minimálně na naučení stav nového bez poškození.Simulátor nabízí naučit se létat s modely letadel vrtulníku,helikoptéry a mnoho dalších leteckych strojů lze podle sebe si zvolit letecky stroj,vytvořit si svoji leteckou dráhu a mnoho dalších funkcí.Simulátor je profesionalni nejlepší špička ovládat letadlo přes PC nebo televizi
Popis produktu:
RealFlght RF7, InterLink Elite, Mode 1
Špičkový profesionální 3D letecký RC simulátor s fotorealistickými nebo počítačem 3D generovanými scenériemi, který k tréninku používají i špičkoví piloti. Simulátor nabízí špičkovou HD grafiku Real Rendering s úchvatnými detaily, nastavitelné simulace reálného počasí s termikou a turbulencí, do detailu provedené plně nastavitelné modely s možností tvorby vlastních modelů a možnost úpravy i 3D scenérie.
RealFlight RF 7 nabízí paletu více jak 120 modelů - větroně termické i svahové, cvičné hornoplošníky, klasické i 3D akrobatické modely, jety, vrtulníky s elektrickým pohonem i spalovacím motorem. Simulátor nabízí rozsáhlé možnosti programování na úrovni pokročilého počítačového vysílače s mixy, exponenciálami, křivkami plynu a kolektivu. K dispozici jsou nástroje pro nastavování fyzikálních parametrů modelů a tvorbu nových, vlastních modelů letadel a vrtulníků. Dokonalost simulace podtrhují dokonalé zvukové a kouřové efekty.
V simulátoru můžete vybírat z více než 30 fotorealistických nebo 3D počítačem generovaných scenérií, z několika pozic pro start modelu, sledování modelu různými typy kamer, od klasické pevné kamery v očích pilota, přes kameru sledující model až po létání z pohledu pilota sedícího v kokpitu modelu. Létat můžete ve dne, ale i v noci díky osvětlení modelů a vybraných scenérií jako např. "3D Nighttime Carnival".
RealFlght nabízí i různé "vychytávky" jako je virtuální mřížka usnadňující nácvik přesné akrobacie, vzlet na navijáku nebo aerovlek pro větroně, vodní plochy pro start a přistání hydroplánů. Případné havárie jsou zcela realistické jak v obraze, tak i ve zvuku.
Pro nácvik akrobatických prvků je v simulátoru funkce REWIND umožňující opakovat jeden obrat z přesně stejné výchozí situace znovu a znovu. Pro rychlé nahrávání modelů a scenérií je zde funkce QUICK LOAD, pro snadné editování základních parametrů modelů je zde funkce QUICK EDIT. Pro piloty vrtulníků je zde funkce SAFETY ALERT, která nutí piloty přistupovat k modelu se správně nastaveným vysílačem s ovladači a přepínači ve správných výchozích polohách, stejně jako u skutečného modelu.
Létání jsi můžete zpestřit v multiplayer režimech, které nabízejí např. realistický vzdušný boj (Hardcore Combat) s kulomety, kanony nebo raketami, ztrátou vědomí při nadměrném přetížení. Najdeme zde i ozbrojený boj o průlety kruhy visícími na obloze (Dead Ringer), vzdušný paintball nebo klasický air-combat se stuhami.
K ovládání simulátoru slouží 8 kanálový ovladač InterLink Elite ve stylu vysílačů Futaba (4 kanály na křížových ovladačích, 3 páčkové přepínače a 1 otočný přepínač). Pomocí tlačítka RESET na ovladači můžete po havárii poslední let vrátit do libovolného místa zpět a z tohoto bodu pak pokračovat znovu. Veškeré základní funkce simulátoru RealFlight řídíte přímo ovladačem, klávesnici ani myš prakticky nepotřebujete. K ovládání simulátoru můžete také použít váš vysílač, USB interface je součástí ovladače InterLink Elite a v režimu MultiMode můžete používat vysílač a InterLink Elite současně.
Nová letadla a alternativní letiště si můžete bezplatně stáhnout ze stránek fóra RealFlight:
http://www.knifeedge.com/forums/downloads.php
Po registraci se vám nabídne automaticky upgrade na verzi 7.5, která není kompatibilní s Windows XP SP3, ale pouze s Windows Vista, Windows 7 a Windows 8.
Minimální systémové požadavky
Intel Pentium 1 GHz nebo ekvivalentní
512 MB RAM
10 GB volného místa na pevném disku
3D grafická karta s min. 32 MB video pamětí
DirectX 9 a vyšší
DVD mechanika
Internetové připojení pro Multiplayer
USB port pro připojení ovladače
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Optimální systémové požadavky
Dvoujádrový procesor 2.4 GHz CPU
2 GB RAM
3D grafická karta s 512 MB video pamětí
DVD mechanika
Broadband internetové připojení pro Multiplayer
Sluchátka s mikrofonem pro Multiplayer
USB port pro připojení ovladače
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Obsah balení
DVD se softwarem RealFlight RF7
Ovladač InterLink Elite v Módu 1 (plyn na pravé páce) s propojovacími kabely
Manual
Pořizovací cena byla 4199kc.Nyni dohodou.V případě zájmu mě kontaktujte MOB:776185348.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:776185348
Lokalita: okres Vsetín

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Letecký simulátor Realflight RF7, InterLink Elite Edition, M

Prodám Xbox

Prodám Xbox

Prodám Xbox 360, dva ovladačeně k němu, jeden bezdrátový a jeden drátový, vše...

Cena: 3 700,-

Playstation 3

Playstation 3

prodám playstation 3, jedna herní konzole, dva pohybové ovladače, kamera, pl...

Cena: 3 000,-

PS2-komplet

PS2-komplet

Prodám kompletní Playstation 2 slim verze s brašnou. Konzola je v zachovalém sta...

Cena: 1 900,-

Nový PlayStation 4 500GB

Nový PlayStation 4 500GB

Prodám nový skoro nepoužitý PS4. Nevhodný dárek Původní cena 7 000, - + druhý ...

Cena: 7 000,-

TOPlist