Prodám analogový telefonní adaptér Linksys PAP2T- R + telefon Panasonic KX- T2315CZ

Cena: 650 Kč

Dva standardní telefonní porty buď pro analogové telefony a nebo pro telefon a fax, přičemž každý přístroj (port) může mít nezávislé číslo. Vysoce kvalitní a čistý přenos hlasu při současném při používání internetu. Kompatibilní se všemi uznávanými telefonními standardy: volání ID, čekání hovoru, hlasový mail, atd. Telefonní internetový adaptér od firmy Linksys umožňuje vysoce kvalitní VoIP služby přes vaše širokopásmové internetové připojení. Stačí ho připojit do vašeho domácího routeru nebo switche a do dvou standardních telefonních portů připojit analogové telefony nebo fax.
Každý telefonní port pracuje nezávisle na sobě, s oddělenými tel. službami a čísly, jako kdyby jste měli dvě telefonní linky. Můžete klidně přijímat hovory a faxovat, i když právě používáte internetové připojení. S telefonováním přes internet platíte nízké místní a mezinárodní poplatky, protože si můžete přiřadit speciální telefonní čísla do skupin. Vyberte vaše preferovaný místní vytáčecí směrový číslo (zdarma), přičemž to nemusí být místo, kde žijete.
Nebo si přidejte virtuální tel. číslo jiné směrové oblasti, které bude přesměrováno do vašeho internetového telefonu. Dokonce si můžete přidat jedno číslo, na které budete volat bez poplatku.
Internetový telefonní adaptér od firmy Linksys je kompatibilní s těmito a všemi dalšími speciálními funkcemi, které nabízejí internetové telefonní společnosti, jako volání ID, čekání hovoru, zpětné volání, rozlišující zvonění volajícího a mnoho dalších.
1 x LAN port RJ45
2 x konektor pro analogový telefon RJ11
podpora protokolu SIP
kodeky: G711, G726, G729 A, G723.1
konfigurace pomocí web prohlížeče

100% stav, kompletní příslušenství. Provozováno v síti 802.cz. Osobní odběr Hranice, při platbě předem na účet poštovné zdarma.

Analogový telefon Panasonic KX-T2315CZ

Hlasitý telefon uvolní ruce při telefonování
Funkce vypínání mikrofonu, volba vyzvánění
Automatické přepínání ze zapnutého telefonu na vypnutý
Funkce FLASH (100 ms)
Jednotlačítková volba 8 účastnických stanic
Zrychlená volba 20 účastnických stanic
Jednotlačítkové spínání tónové volby
Elektronické přidržení hovoru, zpětný dotaz
Možnost vložit pauzu do volby čísla účastníka
Rozměry 165 x 220 x 95 mm, hmotnost cca 910 g

ID: 14415459 Naposledy upraveno 23.01.2019 v 20:48

773080041
Hranice (753 01), okres Přerov

Odpovědět na inzerát

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: PC periferie a příslušenství v Přerově